Event, výlet, AYAHODA™ Pomoc malým ptáčkům 21.3.2020 od 10.00h. Radotín u Phy. – akce zrušena.

Vzhledem ke koronaviru – už jsem poslala email všem dosud přihlášeným – akci ruším, a až šíření viru pomine  – vyhlásím výlety nové. Zatím můžeme vyvěšovat AYAHODA krmítka každý sám.
Pojďte se mnou vyvěšovat AYAHODA™ krmítka pro malé ptáčky, naplněná lojovými koulemi, do přírody.
Pokud máte ten den volný, pojďte ven, udělat dobrou věc, seznámit se s jinými lidmi, mít prima den. Půjdeme za každého počasí, kdyžtak skončíme dříve v nějaké restauraci.

– Výlet je pro lidi ve věku 20-39 let, nekuřáky – podnikatele i nepodnikatele, manažery i nemanažery, studenty 🙂
– Seznámíte se s novými lidmi, pokecáte si – žádná práce, jen pohodička
– Příjemná vycházka v přírodě s dobrým cílem
– Vyvěsíme společně AYAHODA™ krmítka pro malé ptáčky, naplněná lojovými koulemi, do přírody
– Uvidíme časem, zda je budou lidi doplňovat, nebo ne, nebo je i zničí, ukradnou…
– Vstupenka je za 199 Kč
– Každý účastník dostane dárek, 1ks AYAHODA™ krmítko pro malé ptáčky – symbol projektu AYAHODA™ Small Wild Birds Help – Pomoc malým ptáčkům v přírodě, které může pak pověsit kde chce (na rodinné zahradě, na stromě před domem, atd…) Vyvěšovat budeme jiná, která dovezu.

Pokud máte zájem jít, napište mi na email : ayahodaart@gmail.com – vaše jméno, příjmení, věk, email na který denně koukáte
Je možné se přihlásit do 11.3.2020, vyhrazuji si právo příp. ukončit přihlašování dříve, ale napsala bych tu to.
11.3.2020 vám zašlu proforma fakturu na email k platbě. Jakmile platba naskočí, zašlu vám fakturu a konkrétní informace kde se sejdeme. Bude to snadné, s MHD Praha. Nedělám EET, musím tedy fakturovat i tyto malé částky předem.

Zasláním emailu, přihlášky, souhlasíte s tím, že mohu mít ve svém PC vaši přihlášku. Po 21.3.2020 všechna vaše data vymažu, jen pokud byste měli zájem být osloveni emailem na další akce – výlety – eventy. Nikdy jsem nikomu neprodávala žádná data, jsem normální, slušný člověk, i bez GDPR.

Těším se 🙂
Jana Yahoda – AYAHODA™

Leave a Reply