AYAHODA – Jana Yahoda. Podnikatelské poradenství, manažerský poradce a kouč v Covid 2021.

Jsme nadále v řádícím Covidu, a dle mého budeme ještě nejméně v 2021, musím Vám dát vědět některé změny ohledně mě.

Jelikož jsem od 10 let po 3 letech špitálu, zastavená fibrotizující plicní alveolitida, mám pár jizev na plicích, celý život beru kortikoidy, chodím 2x ročně na kontroly plic, vedle toho jsem díky této dosud nevyléčitelné a často fatální chorobě, a vysokých dávkách Prednisonu v dětství, i velký alergik, astmatik, reaguji na některé léky jako nikdo, jsem „mimoň“ 🙂 – jsem od 2/2020 většinou doma, mezi lidi chodím jen v respirátoru FFP3 + rouška přes něj, jsem v něm i když přijde ke mě návštěva, i rodina. Díky mé rodné US angličtině sleduji denně zahraniční zprávy, pořady, na YouTube, takže bývám o kus před co se týče obecně informací, české TV kanály informují později, někdy vůbec, nebo mylně.
Do současného, zvláštního, očkování se nehrnu, počkám, raději budu nadále v izolaci, než bude jasné, co to udělá hlavně s nemocnými lidmi na plíce, alergiky. Radím se i se svými lékaři.

Samozřejmě jsem nadále k dispozici a velmi ráda, mým klientům, nebo i novým, ať už po mobilu, emailem, Skypem, nebo – osobní návštěvou – ale pak jsem bohužel v tom respirátoru. Upřednostňuji neosobní kontakt, když to jde. Využívejte dál i mé Online programy. Myslím, že mě pochopíte. Pro mě chytit Covid je konec, a já se ještě těším na plno věcí, kdo mě zná, ví, že stále něco vymýšlím, učím se, dělám, mám plno hobbíček, čekám, kdy to stářím poleví, zatím ne :-). A starám se o 11 zvířat denně.
Byznys a vše kolem něj mě nadále strašně zajímá, baví, jsem myslím stále „in“. Opravdu hodně se nadále učím na anglicky mluvících YouTube kanálech. Např. jak se co vyrábí, jak fungují různé další byznysy, jak v různých zemích, které jsem ještě nepoznala osobně, atd.

Děkuji Vám za pochopení a přeji všem nadále pevné zdraví, a ať nám brzy udělají pořádnou klasickou vakcínu, která bude i chránit před nákazou a jejím šířením.

Mám své pravidlo – Vše zlé je pro něco dobré, když to člověk přežije.
Díky Covidu, zavřená hodně sama doma od 2/2020, naštěstí mám svou mikro farmu v lese, 11 zvířat (psi, ovce, slepice), jsem se v 2020 naučila dělat konečně na PC videa (splněné další dlouholeté přání), mám svůj AYAHODA – YouTube kanál v angličtině, je marketingově špatně – miš maš různých videí, ale mým cílem je lidi pobavit, sdílet s nimi mé zkušenosti, rady, ohledně různých mých hobby a zdraví. USA YouTubeři mě totiž 2x defacto zachránili od zdravotního průšvihu v 2015-2018, kdy čeští lékaři řekli, že mi nic není a bylo. A pak si tam prostě jen hraji, fotím od 8 let, teď i víc točím, zatím jen levným mobilem. Cílím předně na anglicky mluvící cizince, už nepracuji v korporátech, tak abych mohla dál mluvit svou 2. rodnou řečí, USA angličtinou.
Založila jsem si i Instagram Ayahodacom, kde si také hraji, vkládám jen přes PC, ale je to také zajímavá zábava, studuji to, jak ten byznys přes Insťák dělají. A jak snadno může být návykový.
Ani u Instagram ani u YouTube není mým cílem – vydělávat peníze – neboť to bych se tomu musela věnovat v jiném časovém levelu, být toho otrok, a to v 60 letech (jsem r.1960) už nechci.

Leave a Reply